ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویزای شینگن

#1

ویزای شینگن


<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">در این مقاله می خواهیم شما را با ویزای شینگن آشنا کنیم. ویزای شینگن تلفظ صحیح آن شنگن می باشد اما در بین مردم به شینگن معروف شده است. در اینجا هم بدلیل استعمال بیشتر ویزای شینگن به جای ویزای شنگن و عرف شدن آن در بین عامه مردم ما هم از آن تبعیت می کنیم. مواردی که در مقاله قصد داریم آنها را شرح دهیم بیشتر سوالاتی می باشد که ذهن افراد را درگیر کرده و به دنبال پیدا کردن آن هستند. اگر تا پایان با ما همراه باشید درک کاملی از ویزای شنگن و سوالاتی نظیر: ویزای شینگن چیست ؟ انواع ویزای شینگن ، شینگن کجاست ؟ کشورهای ویزای شینگن ، ویزای شینگن فوری و موارد دیگر در این باره پیدا خواهید کرد.

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">برای دریافت ویزای مذکور نیاز به اطالاعات و شرایط اخذ این نوع ویزا هستید. ویزای شنگن مزایای زیادی دارد. از جمله مزایای ویزای  شینگن امکان سفر به بسیاری از کشورها بخصوص کشورهای اروپایی می باشد. داشتن ویزای شنگن می تواند اعتبار بسیار خوبی برای شما محسوب شود. اعتبار بدین معنا که اگر قصد اخذ ویزای یک کشور را داشته باشید در صورتی که سابقه ویزای شنگن داشته باشید کار شما راحت تر خواهد شد. می توان گفت تمام مواردی که در مورد ویزای شینگن لازم است بدانید در سوالات بالا آمده است. پس در ادامه جواب سوالات را مطالعه بفرمایید.

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;"> 

ویزای شینگن چیست<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">برای برخی از افراد که سابقه سفر به اروپا را ندارند ممکن است این سوال پیش آمده باشد که ویزای شینگن چیست ؟ در واقع ویزای شینگن یک مجوز ورود به کشورهای حوزه شینگن می باشد. حوزه شینگن به کشورهایی گفته می شود که در سال ۱۹۸۵ در منطقه شنگن در کشور لوکزامبورگ گرد هم آمدند و یک توافقنامه مبنی بر لغو رواید بین خود امضاء کردند. از آن پس توافق نامه به نام منطقه ای که در آن امضاء شده بود معروف شد.

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">برای سفر به کشورهای حوزه شینگن شما نیاز به اخذ این نوع ویزا خواهید داشت. همانطور که در عنوان قبلی گفتیم داشتن ویزای شینگن در دریافت ویزای بسیاری از کشورها می تواند کار شما را آسان کند. بسیاری از کشورها به کسانی که دارای ویزای شینگن هستند اجازه ورود بدون نیاز به دریافت ویزای کشورشان را می دهند.

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">برای دریافت ویزای شینگن باید حتما از طریق یکی از کشورهای حوزه شینگن اقدام کنید. التبه برخی کشورها وجود دارند با این که عضو پیمان شینگن نیستند اما اتباع آنها بدون ویزای شینگن می توانند به کشورهای این منطقه سفر کنند.

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;">منبع :سایت موسسه حقوقی لتس مایگریت https://letsmigrate.org/ویزای-شینگن/ 

<p style="font-family:tahoma;font-size:12px;"> 

پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

فارسی سازی توسط Mypgr.ir قدرت گرفته از Forum software by © MyBB 1.8.21 Theme © iAndrew 2016
Template translator and editor MISTER