ثبت نام

موضوع بسته شده است 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرعت Load صفحات بازی

سلام اقای امینی و دوستان عزیز

دو یا سه روز میشه که سرعت بالا اوردن صفحت بازی مشکل پیدا کرده.ابتدا فکر میکردم مشکل از منه ولی سایتهای دیگه رو امتحان کردم سرعتم عالی بود بعدش فکر کردم چون ساکس استفاده میکنم اینطوریه اما دیدم بازم سایتهای دیگه سرعت ساکس خوبه در نتیجه من فکر میکنم مشکل از خود بازی هستش که انقدر سرعت load اون پایینه.انجمن سرعتش خوبه اما فقط سایت بازی مشکل داره.

باتشکر

تایید میشه

صفحات بازی در بعضی مواقع کند میشه بعضی موقعها هم که واقعا رو اعصاب میره مخصوصا زمانیکه یکی سلامتیش زیر ۳ شده و میخوای بکشیش :d:

ای بابا چرا من نمی تونم پست خودمو ویرایش کنم ؟:6:

همین الان سرعت صفحات خیلی پایین اومده و واقعا اعصاب خوردکن شده . حتی این کندی روی فروم هم بوجود اومده Angry :6:

برای افرادی که وی آی پی نیستند سرعت لود 0.6 ثانیه کند تر است ؛

سرعت لود عادی هم بخاطر شلوغی سرور هست که به فکر تهیه سرور در داخل ایران هستیم که مشکل برطرف شود

خدا کنه زودتر برطرف شه, چون از بسته شدن تراوین پلیر ها دارن زیاد میشن و اگه همین روند ادامه پیدا کنه سرعت لود سرور میشه سرعت باز کردن فیلم یوتوب با دیال آپ :دی

خخخخخخخخخخ

چه جالب یعنی وی ای پی سرعت لودشم بیشتره این دیگه یعنی اوج اعتبار بازی ها!

سرعت خعلی پایینه

سلام

اگه ای پی خارجی ها رو هم مسعود برداری خیلی خوب میشه

راست میگه مسعود اگه بتونی کل پرت های خارجی را بلوک کنی کلا خوب میشه کلا مولتی بازی خیلی خیلی خیلی کم میشه

پاول میگفت یه دوستم داره از دبی بازی میکنه اگه پورت های خارجی بسته شه نمیتونن بازی کنن که در ضمن خیلی از خارج از کشور بازی میکنن نمیشه که اونا سرمایه بازی هستن.باید بزاریم از سر مایه برای سرمایه.

هفتیر بین الملیلیه :54: :54: :54: نباید دیگران رو تحریم کنیم . باید پورت ها باز باشد تا دیگران نیــز بتوانند بازی کنند

(۱۳۹۲/۰۳/۲۹)Roll Stone نوشته است: پاول میگفت یه دوستم داره از دبی بازی میکنه اگه پورت های خارجی بسته شه نمیتونن بازی کنن که در ضمن خیلی از خارج از کشور بازی میکنن نمیشه که اونا سرمایه بازی هستن.باید بزاریم از سر مایه برای سرمایه.

چرت و پرت نگو اونایی که مولتی دارن معلومه دلشون نمیخواد این اتفاق بی افته

توی خالتور با پاول که نصف بازی رو تصرف کردید با مولتی هاتون

دوستای آمریکایی سعید و پاول ریختن تو بازی:54:

(۱۳۹۲/۰۳/۲۹)SCEA نوشته است: دوستای آمریکایی سعید و پاول ریختن تو بازی:54:

نچ نچ چرا شرک میگی....اصن سعیدو آمریکا؟؟؟؟؟؟؟:54::54:

سعید و برادران حزب الله لبنان :54:

(۱۳۹۲/۰۳/۲۹)Franklin نوشته است:

سعید و برادران شبکه Boy & Boy :54:

(۱۳۹۲/۰۳/۲۹)michael4ever نوشته است:
(۱۳۹۲/۰۳/۲۹)Franklin نوشته است:

سعید و برادران شبکه Boy & Boy :54:

اوه اوه ناموسی شد قضیه :54:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

فارسی سازی توسط Mypgr.ir قدرت گرفته از Forum software by © MyBB 1.8.21 Theme © iAndrew 2016
Template translator and editor MISTER