ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضویت موسس در خانواده ای دیگر

اقای امینی این مشکل رو نمیتونید بر طرف کنید ؟ یکی که موسس خانواده هست چرا میتونه تو یه خانواده دیگه عضو بشه ؟

مثلا همین امروز صبح ساعت 4 یکی که اسم نمیبرم (کیارش :54Smile که موسس خانواده shadows هست به محض زنده شدن رفت تو خانواده مولتی خودش که نمیخوام بگم (scea:54) و برای کشتن من پول وام گرفت که حالا بقیش مهم نیس

خواستم رسیدگی کنید اقای امینی . مثلا وقتی میره درخواست بده بنویسه که خطا های زیر را برطرف کنید - شما خانواده دارید

با تشکر:46:
پاسخ

e?

اینم مشکله؟

من فکر میکردم جزء بازیه:54:

پس اگه مشکلی داره که درستش کنید

اصن کلا یه کاری کنید کهوقتی کسی میمیره از خانواده نیفته بیرون فقط قدرتش برای خانواده محاسبه نشه! و وام هم بهش تعلق نگیره!
پاسخ

عزیزم وقتی بمیری میتونی عضویت یه خانواده ی دیگرو بدی بعد خارج بشی بری یه خانواده ی دیگه
پاسخ

خو ببخشید یه چیزی ایراد داره این وسط الان مهی تو منو کشتی کل پول اکم رفت درست میگم؟؟؟ خوب ببخشید من باید کون بدم این پولو دوباره در بیارم:54:؟؟؟؟

بنا بر این نمیشه اینکارو کردBig Grin
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۴/۲۵)DoOoch نوشته است: خو ببخشید یه چیزی ایراد داره این وسط الان مهی تو منو کشتی کل پول اکم رفت درست میگم؟؟؟ خوب ببخشید من باید *** بدم این پولو دوباره در بیارم:54:؟؟؟؟

چه ربطی داره خوب؟ Big Grin

اقای امینی که کاری نمیکنه خیالتون راحت ولی اگرم بکنه پس باید بدونه شرط انتقال پول 20 درجه هستش . اگه کسی درجش 20 باشه میتونه پول انتقال بده پس برو درجتو 20 کن و از یه مولتی دیگه به خودت پول بده :54: نه اینکه زرت و زرت بمیری بری یه خانواده دیگه پول بگیری Big Grin

اقای امینی درستش کن صداشو در نیار

تا عضویت میدن یه جا دیگه خانواده اصلیشون پاک بشه خیلی جال میشه :54:
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۴/۲۵)michael4ever نوشته است:
(۱۳۹۲/۰۴/۲۵)DoOoch نوشته است: خو ببخشید یه چیزی ایراد داره این وسط الان مهی تو منو کشتی کل پول اکم رفت درست میگم؟؟؟ خوب ببخشید من باید *** بدم این پولو دوباره در بیارم:54:؟؟؟؟

چه ربطی داره خوب؟ Big Grin

اقای امینی که کاری نمیکنه خیالتون راحت ولی اگرم بکنه پس باید بدونه شرط انتقال پول 20 درجه هستش . اگه کسی درجش 20 باشه میتونه پول انتقال بده پس برو درجتو 20 کن و از یه مولتی دیگه به خودت پول بده :54: نه اینکه زرت و زرت بمیری بری یه خانواده دیگه پول بگیری Big Grin

اقای امینی درستش کن صداشو در نیار

تا عضویت میدن یه جا دیگه خانواده اصلیشون پاک بشه خیلی جال میشه :54:

صاحب اکانت scea اسم داره(ممد)
پاسخ

آخ جون اینجوری خیلی ها به گل میشینن مثل خودم خخخخخخ :54:
پاسخ

مولتی مولتیه . وقتی صاحبش نیس یکی دیگه تو اکه مولتی محسوب میشه Big Grin محض اطلاع گفتم
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۴/۲۵)michael4ever نوشته است: مولتی مولتیه . وقتی صاحبش نیس یکی دیگه تو اکه مولتی محسوب میشه Big Grin محض اطلاع گفتم

کی گفته صاحبش نیست
پاسخ

مهدیار دیگه داری جفنگ محض میگی

نه که فرانکلین مولتیت هستش همیشه رو اک یا اون زد حال و ارحمد که به ممد گیر میدی خوبه همه میدونن اگر به زمان انلاین بودن باشه این اکش همیشه ان هستش
پاسخ

ببنید بحثتون از کجا به کجا رسید ...
پاسخ

الان بحث مولتی نیس

سعی نکن کاری کنی که بحث بسته بشه

موضوع عضویت موسس در جای دیگس که بعضی ها همیشه انجام میدن :54:
پاسخ

خودت بحث رو به اینجا کشوندی

در ضمن بد نیس تعداد دفعات مرگ خودت و مولتیاتم نگاه کنی بعد بیای واسه من از مردن حرف بزنی
پاسخ

[تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif][تصویر:  621221_LaieA_011.gif]

ایش بس کنید بابا شما پیشنهاد میدید هم میاید کل کل میکنید؟:|

الله اکبر

برید اسپم به هم تهمت مولتی بزنید
پاسخ

یکی بگه که کلا چطوری باید عضو یک خانواده شد ممنون میشم
پاسخ

سلام دوست عزیز

انجمن بازی

راهنمای بازی هفتیر

با مطالعه راهنمای بازی ، همه سوالات احتمالی شما رفع خواهد شد .

اگر راهنمای بازی ، پاسخگوی سوالات شما نبود ، میتوانید به آرشیو سوالات بازیکنان دوره های قبل ، مراجعه فرمائید . ( به نوعی مکمل حرفه ای تر شدن شما را تکمیل میکند )

( برای عضویت در خانواده ی گنگستری ، شما باید به لیست خانواده ها سر بزنید و به خانواده مورد نظرتون ، درخواست عضویت بدین ؛ شما باید صبر کنید تا پدرخوانده ی خانواده ، با بررسی حضور شما در خانواده و .... به درخواست عضویت شما جواب مثبت دهند یا منفی / ) موفق باشین
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

فارسی سازی توسط Mypgr.ir قدرت گرفته از Forum software by © MyBB 1.8.21 Theme © iAndrew 2016
Template translator and editor MISTER