ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرهام parhamtnt

درود

کسی خبر از پرهام نداره داش پرهام اگه پیامم رو دیدی امیرحسینم شماره موبایلتو عوض کردی بهم دادی یادم رفت سیو کنم الان وایبرو حذف کردم شمارتو ندارم کسی اگه داره یا خودت اگه روزی 1% یه سر به انجمن زدی پست مارو دیدی یه زنگی یه پیامی چند ماهه حالا ما بهت پیام ندادیم تو چرا به ما پیام نمیدی میخوام بعد کنکور باهم بریزیم یه راند تابستونی اینجارو شخم بزنیم 
پاسخ

داداش متاسفم اينو ميگم ولي فعلا همه قديميا رفتن و حتي يه سرم نميزنن معلوم نيست اميني چه بلايي سرشون اورده??
پاسخ

آقای سور شرمندت ولی راند تابستون واسه اکیپ تک استاره!!!!این راند تابستون یه مشت تک استار دارم میریزم تو هفتیر کسی زنده نمونه.....داش کیا کجایی چرا نمیای هفتیر؟؟؟؟خلاصه لپ کلام اینکه همتون بی خیال راند تابستون بشید

:d: :d:
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۱)hamedtakstar نوشته است: آقای سور شرمندت ولی راند تابستون واسه اکیپ تک استاره!!!!این راند تابستون یه مشت تک استار دارم میریزم تو هفت تیر کسی زنده نمونه.....داش کیا کجایی چرا نمیای هفت تیر؟؟؟؟خلاصه لپ کلام اینکه همتون بی خیال راند تابستون بشید

:d: :d:

داداش من رفیقمو پیدا نمی کنم وگرنه 2دفعه قبلم اولش احسان میکروب شاخ بود که خوابید راند 2 هم یه 5-6 نفر بودن شاخ بودن همشونو زدیم الان دیگه پرهام نمیاد منم چشام ضعیف شده وگرنه میومدم درو می شدید می فهمیدی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

فارسی سازی توسط Mypgr.ir قدرت گرفته از Forum software by © MyBB 1.8.21 Theme © iAndrew 2016
Template translator and editor MISTER