ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات ، انتقادات ( ارتباط با مدیران )

ای مدیران همیشه غایب

چرا من وقتی در ساعت " 6:27 " پست میدم ،

بالای پستم مینویسه 5:27 !! امینی خبر داری که 1 ساعت ، ساعت هارو کشیدن جلو دیگه !؟
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۵/۰۵)MostafA نوشته است: ای مدیران همیشه غایب

بالای پستم مینویسه 5:27 !! امینی خبر داری که 1 ساعت ، ساعت هارو کشیدن جلو دیگه !؟

بروید به : کنترل پنل کاربر > ویرایش تنظیمات > گزینه های زمان و تاریخ > GMT+4:30

( http://forum.haftir.ir/usercp.php?action=options )

فک کردم میخوای چیز دیگه ای رو مطرح کنی
پاسخ

با سلام و عرض ادب محضر مدیریت محترم "فروم هفت تیر"

موضوعی که میخوام مطرح کنم در مورد مدیران تیم مدیریت انجمن میباشد ( نترسید در مورد غیر فعالا ! )

ببخشید من از محضر مدیر کل سوالی داشتم که وقتی مدیری بیش از 4 ماه هست که حتی سری به انجمن نزده ، چرا هنوز مدیر هست ؟

انجمن نیازی به دکوری نداره بلکه مرد ( آدم * ) عمل میخواد

لطفا به زیر توجه فرمایین :

کاربر محترم Alma30 / سمت : (مدیر بخش نرم افزار و سخت افزار) / آخرین بازدید: ۷-۲۸-۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳

کاربر محترم Mr.Alireza / سمت : (مدیر بخش آموزش) / آخرین بازدید: ۱-۲۱-۱۳۹۲ - ۲۱:۵۸

کاربر محترم : parhamtnt / سمت : (مدیر بخش اخبار) / آخرین بازدید: ۲-۱۸-۱۳۹۲ - ۲۲:۰۷

کاربر محترم : Star_69 / سمت : (مدیر بخش کتاب) / آخرین بازدید: ۱۲-۵-۱۳۹۱ - ۲۲:۲۵

اینا فقط آخرین بازدیدشون رو نشون میده ، یعنی شاید ممکنه میخواستن برن فیس بوک یهو بجای fa زدن fo و وارد شده باشن ! ( ای ول بهت ، اگه فهمیدی )

ببخشید سوءتفاهم نشه . بنده نحوه ی مدیریت کاربرای محترم بالایی رو زیر سوال قرار نمیدم ؛ نه تنها در مدیریت نقصی ندارن بلکه میتونن الگوی مدیریت انجمن ها باشن ( حالا دیگه .. )

بنظرشخصی بنده ، باید دست به کار بشین و ، چند تا کاربر به قسمت مدیران بازنشسته اضافه بشه و نیروهای زبده و فعال به لیست مدیران اضافه شه .

با تشکر از تحملتون

.

.

.

عاغا این پست امین بود من گذاشتم که دوباره آقای امینی بیاد و شاااایید ببینه ، شایدممم یه نظری بده Confusedokot:

فقط این قسمت { کاربر محترم "MHEK20" } رو حذف کردم

با تشکر
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۵/۰۵)Sen@toR نوشته است:
(۱۳۹۲/۰۵/۰۵)MostafA نوشته است: ای مدیران همیشه غایب

بروید به : کنترل پنل کاربر > ویرایش تنظیمات > گزینه های زمان و تاریخ > GMT+4:30

( http://forum.haftir.ir/usercp.php?action=options )

فک کردم میخوای چیز دیگه ای رو مطرح کنی

خب چرا ما عوض کنیم

امینی عوض کنه

الان سیستمی که امینی برای گرفتن پول بچه ها داره استفاده میکنه بانک مرکزی آمریکا نداره

اینهمه داره خودشو به آبو اتیش میزنه پول هارو جمع کنه

حداقل یه کاری بکنه خود سیستم تغییر بده ساعتو Confusedokot:
پاسخ

یعنی چی؟ این چیزیه که دسترسیش دست کاربر هستش شما حس انجام این کارا ندارید الکی به هر چیزی گیر میدید!

همه دارند همین کارو میکنند یا با همون حالت قبل سازگاری پیدا کردند!
پاسخ

شما ناراحتی میتونی نه پول بدی نه بازی کنی . حوصله نداری ساعتت رو درست کنی گردن مدیریت بازی ننداز.

کسی اجبارت نکرده بود بازی کنی.
پاسخ

بابا همچین میگند پول خرج میکنیم پول خرج میکنیم من خانوارز واسه بازی که در حال حاظر به خاطر تحریم ها نمیتونند جایزه بدند .

همین دیروز 560 تومن سکه خریدم فقط تو یکی دنیا های بازی!

این 65 تومن هایی که میدید چیزی نیست در برابر اونا!

والا!

شما ها نباید از یه بازی بهچشم درامد زایی نگاه کنید داریم تفریح میکنید بستونه!
پاسخ

با سلام خدمت مدیران همیشه در صحنه ی انجمن

همونطور که همه دیدن ، خیلی وقتا پست جدید تاپیک اسپم رو نمیشه دید و منتقل میکنه صفحه اول تاپیک (جدیدا اینطوری شده)

و البته اولاش بعد چند دقیقه مشکل رفع می شد ولی این چند دقیقه به تدریج هی زیاد و زیاد تر شده تا الان که فک کنم یه ساعت باشه که پست آخر نمایش داده نمیشه

چون احتمال دادم مشکل بخاطر بزرگی بیش از حد تاپیک اسپم هست ، گفتم اینجا مطرح بشه تا شاید اسپم دو مدیران افتتاح کنن اگر هم نیست که خب دلیلشو بدونیم

(آقایونی که میگین چقد بیکاره که اینارو نوشته ! خب واقعا بیکارم دیگه ساعت 1:30 نصف شب چه غلطی بکنم خب ؟Big Grin)
پاسخ

سلام خدمت جناب امینی!

ببخشید اگه میشه یه امکانی اضافه کنید به انجمن برای ویدئو از اپارات

که لینک ویدئو بزاریم و بتونند انلاین از انجمن تماشا کنند فیلم را

ممنون
پاسخ

سلام خسته نباشید اقا مسعود

ببخشید این مشکل تاپیک اسپم خیلی داره حاد میشه:54::54:

[تصویر:  Banane21.gif]

[تصویر:  Banane21.gif]

[تصویر:  25r30wi.gif][تصویر:  25r30wi.gif][تصویر:  25r30wi.gif]

قبلا هر صفحه که میرفت با یه پست بعدی که میدادی پست نمایش داده میشد حالا شده 2 تا پست:54:[تصویر:  25r30wi.gif]

میترسم چند وقت دیگه کلا هیچ پستی نمایش داده نشه [تصویر:  25r30wi.gif]

لطفا یه فکری بکنید براش

ممنون
پاسخ

سلام به همه دوستان

اقای امینی من یه درخواست داشتم میخواستم بگم میشه این دسته از دوستانی که مثل چی هی مولتی میسازن رو بن دایم کنید یا بهشون تذکر بدید که صبر کنن مدت بنشون تموم بشه؟؟؟باو به خدا از دیروز تا الان فک کنم تاپیک بن شدگان همش جزو اولین تاپیکا بود میرفتی می دیدی همش یه نفر یه مولتی ساخته مدیر بنش کرده یه پیگیری اگه میشه بکنید
پاسخ

از این به بعد کاربران جدید توسط مدیر تایید میشن/.
پاسخ

سلام بی زحمت اگه میشه یه دفعه کلی این امار ماهانه را ریست کنید تا برای دور بعدی مسابقه بفهمیم چقدر پست دادیم:دی

ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

فارسی سازی توسط Mypgr.ir قدرت گرفته از Forum software by © MyBB 1.8.21 Theme © iAndrew 2016
Template translator and editor MISTER